POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ

17.03.2014 19:22

Každý kdo bude mít zájem se zúčastnit výtvarné nebo literární soutěže ,,Požární ochrana očima dětí“ do 28.3.2013 nakreslí obrázek nebo napíše povídku na jedno z těchto témat:

• Vyjádření poznatků o příčinách požárů, příklady nedbalostního jednání a nepozornosti při manipulaci s ohněm v přírodě, v domácnosti apod., při manipulaci s hořlavinami apod., nebezpečné hry dětí se zápalnými prostředky, s hořlavými látkami, zábavnou pyrotechnikou atd.,
  • Pomoc hasičů při požárech, haváriích, nehodách, živelních pohromách a ochraně životního prostředí.
  • Zážitky ze zájmové, sportovní či výchovné činnosti mládeže nebo letních táborů mladých hasičů se zaměřením na požární tématiku
  • Vyjádření nedostatků v oblasti požární prevence a varování před požáry

Poté na tréninku společně vyhodnotíme v každé kategorii 3 nejhezčí obrázky a povídky, které odešleme na Okresní sdružení hasičů do vyššího kola soutěže.